| Cosminnute a întrebat:

am cumparat si eu un microfon de studio blue yeti pro la mana a 2-a ca nu mi am permis sa dau 11 milioane pe unul nou. are o asa zisa problema nu stiu daca e de la el sau software se aude foarte incet. ma poate ajuta cineva cu o idee ceva?

2 răspunsuri:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Daca n'are phantom power (48v) n'ai ce sa'i faci. Trebuie sa umbli doar din soft'ul cu care folosesti microfonul

| Username272 a răspuns:

Posibil sa fie si de la software, dar eu as crede mai mult ca e de la el, daca asa a facut de la inceput