| zinik a întrebat:

am nevoie de ajutor, am auzit demult un cintec si imi da deja dureri de cap de cind il caut si nu il gasesc, stiu ca e cintat de mandinga sau de jorge, este un clip filmat alb negru, versurile sunt in romana si stiu ca e ceva legat de :ne iubim pe covor"... ajutati-ma va rog incerc sa-l caut, dar nu il gasesc, e un cintec vechi... primul raspuns corect primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Mandinga ft Alex-Cand sunt cu tine http://www.youtube.com/watch?v=Xd6qj-dEbzk&ob=av2e
asta e?

| zinik explică:

Ewygirl multumesc, dar nu e asta... melodia e lenta si e cinatata de un baiat, iar clipul cum am mai spus e alb-negru