| ToxicUser a întrebat:

Am nevoie de ajutor.
Vreau sa imi cumpar o orga si vreau sa imi spuneti daca aceasta este buna.
https://www.emag.ro/....../D9HV21BBM
Vreau sa imi spuneti daca merita sa o cumpar. In descrierea ei spune ca este destul de buna plus ca are si conectare prin USB. Ma intereseaza si cate clape pot apasa deodata, sa cant piese mai greute (muzica usoara, din manele, populara) daca face fata la asa ceva (ex. de piese pe care vreau sa le cant la ea (Für Elise, Rondo Alla Turca- Mozart, KALINKA, Pirates of the caribbean si ceva romanesc :) A iesit soarele din nori, Un trandafir creste la firida mea )) si alte piese. Cam ce stiti despre ea. Daca cunoasteti altele puteti sa imi dati link. Sa fie maxim pana in 500 lei. Nu vreau sa investesc din prma mult.
Dau funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| HeeVTM a răspuns:

Poti tine toate clapele apasate, toate se vor auzii happy ps e buna o am si eu o recomand