| maestrul123 a întrebat:

Salut,TPU! Am nevoie de un negativ, dar nu am gasit pe nimeni.Am auzit de aplicatii care pot scoate vocea din piesa si sa ramana negativul.Am incercat acele aplicatii, dar nici un rezultat.Ma poate ajuta cineva cu negativul? Piesa este Avem acelasi vis-LalaBand.P.S.Nu am gasit negativ pentru melodie nici pe YouTube si nici pe Google.

1 răspuns:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Nu o sa reusesti cu astfel de aplicatii, sunt persoane care se ocupa cu negative te costa de la 50 pa 300€