| BlueKrystal a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu muzica K-Pop happy Se difuzeaza clip-uri cu melodii K-Pop si pe canalele noastre TV cu muzica? Gen MTV sau KissTV, stiu ca mereu marti la ora 22:00 pe Music Channel este Like Asiatic unde se difuseaza dar nu pot astepta 1 saptamana pentru 1 ora de muzica ..deci stiti cumva daca as putea urmari si pe alte programe?

2 răspunsuri:
| IAmAFreak a răspuns:

Nope, al noi rasismul esta acut rau, nu gasesti asa ceva din pacate -.- poate gasesti pe net posturi radio asiatice :3 ca la tv sigur nu sunt p.p

| EleSimoo a răspuns:

Nu am mai vazut pe alte programe.