| aurel_9674 a întrebat:

am o mare problema... acum cateva zile am lasat feonul pe un midi controller m-audio keyring 49 si clapele s-au strambat .nu mai sunt bune de nimic.doar o octava s-a stricat.Aveti cumva un midi controller asemanator stricat pe acasa sau niste clape care s-ar potrivi problema este ca nu e midi-ul meu si trebuie sa il dau unui prieten in doua saptamana.pleasse help mel

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.thomann.de/ro/m-audio_claviaturi_midi_max_49_clape.html, trage un ochi, alta data, lasa feonul in alta parte, esti bine intr-un fel ca nu este clapa gen cum am eu "tyros 5" sau vechiul "tyros 4" atunci chiar puteai spune aoleu doamne, ma omoara asta!