Întrebare recomandată | danielionut19 a întrebat:

Salut TPU, am o vaga intrebare.
Am un mini studio in dormitor, microfon Rode Nt 1A, un stativ cu un panou acustic sE Electronics RF X si o interfata audio Focustrite 3nd generation.
Cand inregistrez in camera, se aude vocea tare pana in camera cealalta desi am panoul acustic.
As vrea sa stiu daca e sa cumpar cativa bureti antifonici sa ii lipesc pe pereti, daca ajuta la antifonare mai buna.
Sau daca aveti alte idei, dati un comm!✌

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Ai putea să cauți pe undeva un aparat de înregistrare în care să înregistrezi la volum mai mic dar care odată înregistrat să se audă normal.