| Alanda18 a întrebat:

happy Am si eu o intr referitoaree` la o melodie. Am auzit una la radio, mai precis la ProFM, care avea un refren in care canta o fata asa: la, la, lala, la, la, lala, lala, etc. avea un ritm misto, gen melodia Rollin'. Cv de genu. Stiti cumva cm se numea?confused
Multumesc anticipatbig grin

4 răspunsuri:
| Alanda18 explică:

Nu`mi dati melodii cu voci inconfundabile, pentru ca toate care le-ati dat nu is. Era ceva super, asemanator cu fundalul melodiei Rollin'. Fata vorbea despre `boy`.

| hunnybunnydiana a răspuns:

Oare nu-i on the floor de jennifer lopez?