| adyiSAMP a întrebat:

am si eu o intrebare Am fost la un concert si am filmat cu aparatu digital eu acum acasa am bagat filmuletele pe PC si este o problema eu la concert am stat langa boxe iar acum la PC se aude numai basu si nu ca se aude dar baraie cum ar fi. Si ma intreb stiti un program ceva care pot edita SUNETUL videoului? si fac sa nu mai barie. eu am VLC pentru video si am dat basu la - dar degeaba. trebuie ceva mai puternic happy

1 răspuns:
| AnaLove444 a răspuns:

Nu prea stiu...Era inainte un program "Sound Remix" dar nu mai exista. era cel mai bun straight face