| eugenmm a întrebat:

Am si eu o întrebare, as putea sa învăț sa cânt la chitară(acustica) de pe net? Nu prea am timpul necesar pentru a lua lecții.Stiu ca cu ajutorul unui profesor as învața mai ușor dar totuși, cu ajutorul lecțiilor de pe net as putea învăța notele si toate cele?

2 răspunsuri:
| aimullah123 a răspuns:

Nu stiu, dar eu am reusit doar sa rup o coarda laughing)

| Aurora99 a răspuns:

Este tipul asta la care ma uitam si eu pentru chitara.Mi s-a parut util.
https://youtu.be/xD2H5NgYUoE
Asta este prima lectie si daca stii sa intri in playlist, si sa cauti, are pana la lectia 24. Sper sa ajute! Spor la invatat!