| AllexC a întrebat:

Vreau sa stiu daca este posibil sa descarci muzica in Germania printr-o metoda gratis dar legala, care sa nu fie cu plata. Dupa cum stiti in Germania piratarea si downlodarea anumitor fisiere piratate, este ilegala. Asa ca daca cunoaste cineva vreo metoda, as fi profund recunoscator. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

De pe YouTube poți descărca muzică în voie, nu pățești nimic. Doar filmele sunt cu problemă, daca le descarci de pe torente, ai amendă.

| Diagn a răspuns:

De descărcat nu prea cred că ai cum, dar poți folosi diferite aplicații pe care sa asculti muzica (Soundcloud de exemplu, poți asculta muzica și dacă nu ai aplicația, doar de pe browser, și nu se oprește daca blochezi telefonul)