| razvascump a întrebat:

am si eu o problema am un Microfon Behinger C3 (Nou Nout) cu cablu Xlr si am un Mixer Behinger dar este fara Phantom Power si daca bag microfonu la mixer si in calculator merge dar daca vreau sa inregistrez se aude incet de tot vocea crying( ce sa fac treabuie sa imi cumpar phantom power sau sunt stricate rementionez ca sunt noi

1 răspuns:
| Soldier92 a răspuns:

Seteaza volumul microfonului din SUNET. Daca ai windows 7 in stanga jos intri pe sunet, Mixer si ridici volumul de acolo. Daca nu merge de acolo incearca din Mixerul tau. baftawinking