| RaziMaaaaa a întrebat:

Am un buget de pana in 2000 lei si as vrea sa-mi cumpar un sistem audio, dintre cele doua ce imi recomandati?

Sistem audio JBL Party Box 300, JBL Signature Sound, Bass Boost, Bluetooth, USB, True Wireless Stereo, Light shows, Powerbank 10. 000mAh, Karaoke

Sistem audio High Power SONY MHC-V42D, Jet Bass Booster, Hi-Fi, Bluetooth, NFC, Dj Effects, USB, DVD, Party music, Party lights

Ambele sunt cam la 1700-1800 lei, stau la curte si pentru mai speciale nu strica.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

La al 2 lea, scrie "Party music" deci ăla e! și tu stai la curte...