| BRabbit7 a întrebat:

Salut TPU, are cineva melodia Ektro - Rugă pentru părinti (de Adrian Păunescu), nu se mai gaseste pe nicaieri, dau funda pentru cine ma ajuta, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| outsidethebox a răspuns:

Este interpretata si compusa de Stefan Hrusca si lansata in cadrul Cenaclului Flacara. Cred ca vei gasi CD-ul lui Hrusca, pana una alta, e pe Youtube cat si pe Spotify:

https://open.spotify.com/track/76BN2zkY7y0Dh9gTtEtWZS

Auditie placuta!

| BRabbit7 explică (pentru outsidethebox):

Stiu deja asta, eu vreau cover-ul facut de Ektro pe aceste versuri, nu se mai gaseste le nicaieri