| GrumpyGirl a întrebat:

As vrea sa am o voce frumoasa pentru ca mea nu valoreaza nimic. As putea sa sparg geamurile daca o sa cant cea mai inalta nota. Deci ma puteti ajuta? FUNDA promt! Si vreau raspunsuri sincere

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred că este necesar să ai o discuţie cu un profesor de muzică, să vezi ce părere are.

| michelia a răspuns:

Singurul raspuns este ca nu ai ce face. Falsezi, esti afona asa cum sint milioane pe lumea asta.
Si asta nu trebuie sa te impiedice sa cinti impreuna cu ceilalti la o petrecere, daca asa e momentul si te simti bine cind cinti. Dar nici nu trebuie sa treci in ridicol oferind un solo de soprana.
Impaca-te cu situatia.

| gingergirl1 a răspuns:

Imi pare rau dar nu prea ai de face...
Daca nu ai darul de a canta, asta e, poate ai alte talentewinking
Nici eu nu am cine stie ce voce dar cant singura prin casa, pentru ca imi place sa cant happy cu totul ca nu prea suna destul de bine laughing

| AnDreEuTtzA a răspuns:

Fa cursuri de canto, cu timpu vei vedea ca v-a suna mai frumos.

| iron2man a răspuns (pentru AnDreEuTtzA):

Si tu crezi ca la canto primeste toti afonii? Daca ai voce o faci mai buna, daca n-ai deloc asta e. Nu faci din c...t bici.