| AL3Xyz a întrebat:

As vrea sa invat sa cant la chitara si vreau sa stiu daca este foarte greu, fiindca nu prea le am cu ceea ce inseamna "Teorie muzicala".Si din acest lucru cu chitara eu nu vreau sa imi fac un job, ci pur si simplu asa sa stiu si eu sa cant la acest instrument happy Si daca ati putea lasa un link de unde sa cumpar o chitara clasica, asa pentru inceput happy Pentru cel mai bun raspuns dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

De ce nu te inscrii la un curs de muzica? sau de ce nu contactezi un profesor de muzica/chitara. Ti-ar fi de foarte mare ajutor cu teoria muzicala, si chiar cu practica. Si iti poate recomanda si-o chitara decenta.