| eDDy a întrebat:

astept si eu niste pareri.
Cine credeti ca e cel mai mare Raper. Parerea mea ca e EMINEM! King of Rap!

8 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Eminem, doar ca e rapper alb.

| LucianGabriel a răspuns:

Pai nu-i nimic ca e alb(cu atat mai bine din cauza ca a demonstrat ca poate fi cel mai bun chiar daca negrii erau considerati cei mai buni in domeniu), ziceam si eu ca fapt divers happy

| JustMe4ever a răspuns:

EMINEM si ar mai fi si Arssura dar nu se comara cu Eminem

| eDDy explică:

Si ce daca e alb? noi cum suntem romanii happy trebuie sa fim mandri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOGIC! EMINEM e cel mai cool rapper. dupa parerea mea este regele reppului.si e si destul de frumusel.asa ca, EMINEM LA PUTERE IN PRIVINTA RAPPULUI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine alt cineva ar putea fi? raised eyebrows

normal ca EMINEM

| GamingLiveRo a răspuns:

Eniem xd:

| GamingLiveRo a răspuns:

Eniem xd: