| BloomBut a întrebat:

happy Cat de curand implinesc un an cu prietenul meu si as vrea sa fac un video, dar nu stiu ce melodie sa pun.Ma puteti ajuta?happy (melodia sa fie in engleza sau spaniola) Multumesc happy

6 răspunsuri:
| allynutsa a răspuns:

Marc Anthony feat Tine- I want to spend my lifetime loving you! mi se pare cea mai potrivita.

| Leonard97 a răspuns:

Pune Listen To Your Heart

| miriammiki a răspuns:

Story Love - Richard Clayderman(nu stiu daca se potriveste cu varsta sau cu videoclipul, dar mie imi place). Ascult-o!

| Tadic a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GkuypwKUX2Y. Este in engleza.Este o serenada.
http://www.youtube.com/watch?v=LVsrP9OJ6PA&feature=related / Sper ca te-am ajutat. Fundaa?