| anonim_4396 a întrebat:

Ce canale de radio din strainatate misto cunoasteti? M-am saturat de aceeasi muzica pe canalele de radio romanesti.

Funda...

2 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

O recomandare din partea mea ar fi Radio Paradise Online. E un post cu muzica buna (non-comerciala) din genuri diverse, si noua si veche, fara reclame.

| YouWillLetHerGo a răspuns:

Și eu aveam aceeași problemă laughing și mi-am descărcat o aplicație (TuneIn Radio) care prinde canale de radio din toată lumea. Eu le ascult mai mult pe cele din SUA. Sunt două care chiar sunt ok, KOHL și Hitz 104.9 ( însă sunt sigură că mai sunt dar nu le am descoperit eu încă laughing )