| downloadjocurionline a întrebat:

Ce credeți boxele astea chiar au 1200(W)---http://www.electronic-star.ro/......i32894.htm vă rog eu răspundeți repede dacă nu are 1200(W) ce credeti măcar are 400(w) să se audă 3-kilometri? A și încă ceva îmi trebuie stație de 1300(W) pentru a da la boxe 1200(W)? sau nu trebuie deloc stație? URGENT FUNDĂ

2 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Pai,sa incepem cu inceputul happy
1200 W, iti zic sigur ca n-au, aia 1200W e puterea maxima (puterea maxima ce poate fi obtinuta intr-o scurta perioada de timp).
Cifrele alea cu watti sunt doar o valoare de marketing.
Statie nu-ti trebuie, sunt active(adica au amplificator încorporat)
Si despre auzitul de la 3 km...nu stiu ce sa zic...cel mai bine ar fi sa le probezi, daca se poate.

Răspuns utilizator avertizat