| anonim_4396 a întrebat:

ce muzica stiti in 2017, gen hip hop,manele,muzica usoara, Dau funda

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Eu ascult de regula pop hip-hop mai mult dar si rock insa mai rar nu prea ma simt asa atras de muzica asta dar imi place un gen sau doua de rock ca asa la pop imi plac mai multe genuri mai putin genul asiatic de pop rock chiar hip-hop la fel imi plac toate genurile nu e vreunul care sa nu imi placa oricum marea majoritate asculta manele sau house bumti bumti stiti voi la care ma refer de alea de asculti in cluburi

| AdrianaBacescu a răspuns:

Alexandra Stan-9 Lives
Clean Bandit-Rockabye
The Chainsmokers-Paris
Jain-Makeba

| tumbrishgirl10 a răspuns:

Idk ce asculti tu but
Dau cateva, dar nu doar din 2017, toate mi se par misto
Blackbear:Idfc
Killa: Ard, Scrum
The Weeknd: StarBoy
I love to change the world, are bass ok
Rag'n'Bon - human
Eminem si Rihanna, orice piesa, toate is misto
B.U.G MAFIA- again toate sunt misto
Parazitii
Kazi Ploae
SATRA B.E.N.Z
Ok acum nu stiu ce gen asculti tu, dar dau unele:Closer, Show me love:Sam Feldt, Rockabye
Ok deci nu mai am idei
Sper ca am ajutat