| Gyany02 a întrebat:

cum fac sami inregistrez o mel care o cant eu, deci am negativul in calculator si am un microfon, prin ce program as putea sa inregistrez melodia atata timp cat canta neagtivu si vocea mea sa iasa o melodie, si as dori sfaturi, va rog ajutati-ma
adica:negativ+voce+melodie, nu stiu cum

1 răspuns:
| คlєxヅ a răspuns:

Stii cum sa faci? Puneti un prieten/prietena sa te filmeze si pe urma iti faci cont pe YouTube (daca nu ai) si pui videoclipul. Sa imi zici cum ii pui numele vreau sa o ascult. happy