| Ancutatutueanu112 a întrebat:

Salut TPU! Cum pot sa fac puncte de actiune in jocul ala Sweet Flirt, in afara sa ma joc jocuri si sa cumpar P.A si in primul lucru in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Cum se fac PA si $:
- In fiecare zi primiti 15$ si 10 PA
- Daca recomandati jocul unui prieten iar acesta isi face cont, foloseste linkul din emailul trimis de tine si termina episodul 1 vei primi 30 PA si $.
- Daca va potriviti cu zodiacul zilei, primiti 5 PA si $ in plus.
- Jucati mini joculetele (in apartament, dati pe consola de pe pat)
-Mortal Pillow (disponibil in episodul 7, dupa ce se deblocheaza imaginea cu sweety dormind)
- Cumparati de la banca cu bani reali.