| danielut a întrebat:

Dau funda! Am o intrebare! Peste 2 saptamani voi avea banchetul de clasa a VIII-a emotii mari, pregatiri mari! Se merita sa dansez pe manele? Repet dau funda si NO HATE!

3 răspunsuri:
| Popsabin1234 a răspuns:

Uite care ii faza nu o sa bage primele piese manele, asa ca poti sta pe ringul de dans pana apare o manea daca se goleste ringu cum se aude o manea atunci du-te si tu la masa daca nu, rupete pe manele cu colegi tai.
Distractie placuta

| WaterDrop a răspuns:

Nu cred ca va arunca nimeni cu lucruri in tine daca o faci happy. Daca tie iti face placere sa dansezi pe manele, da`i bataie, este o lume libera.

| myhaelutzza a răspuns:

Buna! Eu zic ca merita sa dansezi pe orice melodie atata timp cat tu te simti bine. Distractie placuta!