| Lucan_Ionut_1993 a întrebat:

de cand m-am trezit am in minte o melodie dar nu mai stiu cum se numea. am ascultat-o acum ceva timp dar nu imi mai amintesc cum se numea sau cine o canta. tot ce stiu, era ca in melodie, mai canta o voce, de fetita mai pitigaiata asa laughing))) geva de genu, cum e in melodia lui DMC - Nu te mai caut. Stie cineva? big grin

5 răspunsuri:
| blablagirl a răspuns:

Cred ca e de la Bullet-Abravia..https://www.youtube.com/watch?v=8TwwsRjySmU?

| Lucan_Ionut_1993 explică:

Alte detalii canta un baiat in romana iar la refren canta fata cu vocea pitigaiata in engleza dar nu prea intelegeai ce zice

si nu e melodia aia a lui guess who

| Lucan_Ionut_1993 explică:

Nu e asta :/ cand canta vocea pitigaiata, era mai lenta decat asta

| Lucan_Ionut_1993 explică:

Chiar nu stie nimeni? :O