| Pitbullllll a întrebat:

De ceva timp am inceput sa fac beat-uri si chiar imi place sa fac asta doar ca vreau sa incerc sa fac si ceva bani din asta, unde as putea sa le vand? Mai exact pe ce site-uri si cum le pot ^vinde^ cat mai usor?

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Pe YouTube, și nu trebuie sa scrii nicăieri "gratis" sau "free" (daca vrei sa faci pentru englezi) și trebuie să iti lași e-mailul unde poate cineva sa te contacteze, tu ii dai acordu' pentru folosirea beat-ului iar el îți dă banii pe card, și începe undeva pe la 25 € depinde ce gen muzical și cât de negociabil este