| blueskydarkeyes a întrebat:

De curand m-am apucat de chitara si nu prea stiu ce melodii de chitara clasica pot sa invat. Puteti sa ma ajutati cu niste sugestii? raised eyebrows Nu vreau ceva prea complicat pentru ca nu sunt foarte experimentat; ceva asemanator cu bleed it out - linkin park sau do I wanna know - Arctick monkeys. Exemplele pe care le-am dat stiu sa le cant si mi se par mediocre.
Multumesc pentru timpul acordat happy

1 răspuns:
| andreimozo98 a răspuns:

Incearca melodii de tabara gen andrii popa melc melc codobelc amintire cu haiduci hei tramvai...