| Jwwbf a întrebat:

Salut TPU, de extrem de mult timp caut o piesa.
Am ascultat-o la un mix de 30 min daca tin minte pe Youtube.
Este vorba de prima piesa din mix.
Un remix la toca toca si miss fatty gen rawstyle/hardcore.
Coperta videoului pe Youtube era o vila foarte mare si nu reusesc deloc sa regăsesc acel mix.
Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista istoric de videoclipuri vizualiate puteai sa il verifici cand ti-ai adus aminte de ea. Mix-ul este posibil sa nu mai existe(copyright si alte prosti). In plus nu gasesc nici un mashup remix intre cele 2 sau un mix cu thumbnail-ul de care zici.

| Jwwbf explică (pentru anonim_4396):

Piesa am ascultat-o acum 2 ani..nu cred ca o mai am in istoric