| iwantananswer a întrebat:

de unde este cel mai bine sa cumperi muzica sau albume?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Fii mai clar!
Muzica în format MP3 nu e nevoie să o cumperi! O descarci pur și simplu de pe net. Sunt numeroase site-uri de unde poți descărca gratis.
Dacă vrei CD-uri cu muzică le poți cumpăra din magazinele specializate sau din hipermarket-uri. Sau inscripționezi câteva CD-uri sau mai bine DVD-uri cu muzică în format MP3 descărcată de pe net.
În zilele noastre chiar nu merită să dai bani pe muzică în condițiile în care găsești totul gratis pe net.