| Alive99 a întrebat:

Este o reclama la site-ul de haine About You.Imi puteti spune cum se numeste melodia din fundal va rog?

6 răspunsuri:
| donmichael7 a răspuns:

Incearca cu aplicatia Shazam de pe Magazin Play sau AppStore.

| Adry05 a răspuns:

Offtopic despre cât de ciudat e internetu
eram ieri la o cafea cu 2 prietene și începuseră să se plângă despre cum le apare reclama asta la about you excesiv și eu le-am zis că mie nu mi-a apărut niciodată. azi am intrat pe Youtube dp telefon (unde n-am ad block) pe un clip. Ei, cu ce reclamă credeți că a început clipu? exact

| Alive99 explică (pentru donmichael7):

Am shazam, am incercat..nu canta suficient

| Alive99 explică (pentru Adry05):

Stiu,YT a devenit plin de publicitate, si culmea iti da de te saturi..la un video de 10 min, iti baga 2x4 publicitati

| Adry05 a răspuns (pentru Alive99):

Folosește ad block laughing))) pe telefon nu știu cum e, posibil să aibă aplicație, da nu folosesc suficient yt pe telefon ca să mă intereseze să caut

| Alive99 explică (pentru Adry05):

Xd laughingmultumesc de raspuns