| McTitiRap a întrebat:

fac muzica rap si vreau sa ma promovez cumva.
Si daca vreti sa ascultati melodiile mele aici este canalul meu de youtube:http://www.youtube.com/user/MCTITIofficial
Si acum vine intrebarea: Cum as putea sa ma promovez?
Si cum sa cresc in abonati?, multumesc.

4 răspunsuri:
| LupCuBlog a răspuns:

Salut. Poti gasi site-uri pe google cu o simpla cautare "promovare rap" sau orice alta combinatie de cuvinte. Recomand UZR.ro. Fa exercitii pentru flow,canta mult,incearca sa stai pe beat-uri,de la cele mai usoare pana la cele mai grele. Nu va suna bine la inceput, dar daca iti place si te tii de treaba, o sa sune cum vrei tu, vei ajunge si pe placul altora. De asemenea, scrie mult ca sa evoluezi si la partea de text. Succes!

| raduthebest a răspuns:

Ai flow cat un cangur, iar lyrics, meh.Mediocru,nu prea meriti sa fii promovat.

| MadalinLoveMzq a răspuns:

Amice tu nu faci rap din placere rapu' se face din placere iar apoi astepti sa devii cunoscut...dar tu vrei sa devii cunoscut repede sa faci bani sa devii comercial fara sa te gandesti la ce faciwinking asa sunt toti "artistii" rapu' nu se face cu gandu la bani rapu' se face cu pasiune cap si inima trebuie sa pui sentiment cand scrii ceva

| McTitiRap explică (pentru MadalinLoveMzq):

Aici gresesti sa stii ca il fac din placere!