| Adutzu2 a întrebat:

ma ajutati si pe mine cu niste melodii hit cu bass puternic?
De exemplu: Jon Baiat Bun - Suleyman feat. Ruby, Alex Velea & Rashid sau AronChupa - I'm an Albatraoz.

Sa nu vad melodii de gen: bass test sau bass extreme, n-am ce face cu ele.

3 răspunsuri:
| angelcore a răspuns:

Cauta pe youtube Dubstep, apoi downloadeaza mixurile cu youtube converter. Simplu happy

| Adutzu2 explică (pentru angelcore):

Ai nevioe de un abecedar? Citeste de doua ori intrebarea inainte sa-mi raspuzi! Multumesc de intelegere!