| MioaraParalescu a întrebat:

Nu stiti cand canta Lala Band in sibiu?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cred ca este la stadiul de proiect! CONCERTE - 2012 -> Aici ai toate concertele de anul acesta la categoria artisti romani si straini http://www.concerte-romania.ro/straini.php Bafta!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pana in prezent nu au semnat pentru nici un spectacol la Sibiu!

| MioaraParalescu explică (pentru neluL):

Gata lasa ca am aflat.La inceput de septembrie scrie in revista bravo nu estideloc atentwinking

| MioaraParalescu explică (pentru neluL):

Mersi mult!

| neluL a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Cu placere! bye, bye wave

| neluL a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Cred ca este la stadiul de proiect! CONCERTE - 2012 -> Aici ai toate concertele de anul acesta la categoria artisti romani si straini http://www.concerte-romania.ro/straini.php Bafta!

| lari0026 a răspuns:

laughing Se tine pe 15 septembrie in Piata Mica la ora 20:00!
Nu stiu sigur daca intrarea e libera sau nu.

| LOVExCOCOxGIRL a răspuns:

Fratel-o am aflat de la o prietena larisa ca vin in 1 iulie abia astept sa il vad pe cristi in sibiu piata mare ora 21:30