| Vali_3837 a întrebat:

Stie cineva cum se numea melodia aia mai trista care era vorba despre o albina, ceva in genu : "Spune-i Albinei Regina Ca Numai Vin Acasa" ma rog, cred ca nu era chiar asa dar ideea este ca era in alta limba (cred ca araba) si are un artist cu un nume destul de complicat (din cate imi amintesc) am tot cautat dar nu gasesc. Daca aveti cea mai mica idee postati link pe youtube sau cum se numeste mel. P. S cine o nimereste primeste funda xD

Răspuns Câştigător
| VyoletSunshine a răspuns:

Asta sa fie?
Bhromor - Koio Gia
http://www.youtube.com/watch?v=KeYwJZM4CK4

1 răspuns:
| Vali_3837 explică:

Ms mult VyoletSunshine! Imediat ce merge sa dau funda iti voi da :*