| IonutX197 a întrebat:

vreau sa bag muzica la masina si fac pe un cd rom cu ajutorul lui windows media player, si cand atinge o limita de minute, daca bag o melodie iar se trece de la disk 1 la disk 2. Cum pot sa fac ca sa bag mai multe melodii daca merge si nu 17 sau 20 si daca i-as da burn atunci cand e si disk 2 se baga toate melodiile pe care le-am pus si in disk 1 si in disk 2? Ce ziceti? FUnda

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Daca vrei sa pui muzica pe cd/dvd pentru masina atunci nu ai ce face pe windows media player.

Descarca softul NeroStartSmart, instaleaza-l, deschide si in meniul din stanga selectezi Audio Burning, altfel nu merge. In modul asta cand se inscriu melodiile pe cd/dvd se inscriu ca "tracks", altfel nu le citeste playerul masinii.

Incepi sa adaugi in lista aia melodii cate vrei pana cand vezi in bara de jos ca se umple de tot si nu mai ai spatiu, dupa dai burn, astepti si aia e.