| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o piesa de rap, dar problema este ca nu stiu despre ce sa scriu. Puteti sa imi dati niste idei despre ce as putea sa scriu? Stiu ca nu e categoria dar la Muzica nu raspunde nimeni. Va rog un raspuns!

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Ideile trebuie să vină de la tine, dacă nu vrei să faci rap de duzină.

| ș53fan a răspuns:

Despre ceva de dragoste, gen de durere supărare împăcare eu știu, zic si eu...

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Normal e sa scrii despre lucruri, stari, emoii din viata ta, dar daca ai 18ani saumai putin, e mai grue, ca..plm..aia nu'i o viata de om. In schimb poti sa scrii in ton cu calendarul. E 1 iun, ceva de copii, e craciun, ceva de craciun, e vara, ceva de vara. u stii cel mai bine