Vreau sa imi explicati va rog cum pot face water drop. M-am uitat la multe tutoriale in engleza si nu sunt prea avansat încât să inteleg cum fac ei asta. Vreau va rog sa imi explicati cum pot face sau daca aveti un tutorial in romana. Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică poză?

| Salutareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee explică (pentru sierra1):

Nu, explici in cuvinte sau daca nu un video (In romana sa fie video-ul) Mersi!

| sierra1 a răspuns (pentru Salutareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee):

Cum să faci poza "water drop" - ÎNTREB