| AlinCosty a întrebat:

Vreau să-mi achiziționez o boxa pentru acasa, in pădure la petreceri și nu stiu ce să-mi cumpăr, puteti sa-mi spuneti care este cea mai buna boxa pana in 20mil?

Răspuns Câştigător
| Robertacoountnigga a răspuns:

Ia ti ceva de la jbl, toata lumea stie ca boxele celor de la jbl sunt de calitate superioara

3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Pune ma mana pe carte, fa-te doctor, avocat, notar, lasa boxa in padure. Sa speriati vecinii si animalele, atata stiti laughing

| IonutPetre12 a răspuns:

Ia ti 2 boxe behringer 215d.Desi cred ca 1 e suficient sa se confunde petrecea cu un botez