| MirunaSelena a întrebat:

Salut, TPU!
Vreau sa va intreb ceva : dupa parerea voastra, care casa de discuri este mai buna, Island Recordds (aici au semnat Justin Bieber, Hedley, The Pierces, Bon Jovi etc.) sau Hollywood Records (aici au semnat Selena Gomez, Miley Cyrus, Demi Lovato, Bridgit Mendler, Coco Jones, Jesse McCartney etc.)?
Daca mi-ati putea da si niste detalii, ar fi super happy
FUNDA big grin!
Multumesc anticipat kiss!

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Din cele mari si foarte mari, UniversalRecords ai AtlanticRecords au reusit, de-a lungul timpului sa recruteze cei mai buni artisti. Cele doua mentionate de tine sunt fum in nas pe langa Universal, care mai ales in subsidiare, au artisti si trupe care nici nu se compara cu ce-ai enumerat tu acolo.Death Row Records iar era o casa respectabila si de anvergura.

Pentru mine, cei mai buni sunt foarte obscurii si promotorii de de anonimi ilustri, Prophecy si Nuclear Blast.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Nuclear Blast parcă a produs şi "Dark Roots of Earth". Genial album.

| RockNbeer a răspuns:

Nuclear Blast

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nici una. Prefer Metal Blade.

| ShøØtYøu a răspuns:

Island recordds, pentru ca ei scot in mare aprte tupe rock, pop-rock,