| Robert1989 a întrebat:

Salut tuturor, a mai patit cineva la airpods pro sa se descarce o casca mai mult decat cealalta, nu se descarca ambele in mod egal? Exista vreo rezolvare pentru asa ceva?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Sunt si eu in aceeasi dilema ca si tine doar ca eu am niste casti care nu-s de marca, maxell se cheama. Am mai avut si alte casti care nu erau de marca si m-au tinut 3 ani! Asta deja dupa o luna mi-a facut asa! Cred ca nu se incarca corect... Eu le mai tin vreo 2 saptamani si le arunc laughing