| djtomy a întrebat:

Salut tuturor! Am o intrebare... de exemplu la muzica ex: Voltaj-Da vina pe vreau sa schimb ceva in muzica dar sa se auda cum o spune da de exemplu sunt si la radio chestile astea. Sper ca ati inteles. Va rog explicatim si mie cum e cu astea trebuie ceva program sau ceva aparate? Multumesc de inainte

Răspuns Câştigător
| Dany3103 a răspuns:

Nu am eu radio, sunt rezident la radio sensation si in rest mai mixez ca guest dj la alte posturi care sunt si pe net si in fm

5 răspunsuri:
| Dany3103 a răspuns:

Ce vrei mai exact sa schimbi in piesa?

| djtomy explică (pentru Dany3103):

De exemplu imi fac un radio si i dau numele Test si cand pun o muzica in versuri in loc de ''da vina pe'' sa zica ''da testul de'' xD

| Dany3103 a răspuns (pentru djtomy):

Pai ori le inregistrezi cu vocea ori cu readplease, era un program care se chema asa. Eu lucrez in domeniul radioului din 2007 si sfatu' meu ar fi sa faci o investitie de 50 de lei la un studio prfesional si ai si voce de femeie si de barbat si inregistrezi ce vrei tu, daca esti interesat lasa-mi un id si te pun in legatura cu studio unde imi fac eu.

| djtomy explică (pentru Dany3103):

Neaa mersi oricum numa ma interesam happy dar mersi happy

| djtomy explică (pentru Dany3103):

Tu ai radio FM sau pe net?

| Dany3103 a răspuns (pentru djtomy):

Nu am eu radio, sunt rezident la radio sensation si in rest mai mixez ca guest dj la alte posturi care sunt si pe net si in fm