| XxKAMELIAxX a întrebat:

Va place sa ascultati muzica? Daca da, ce melodie ar fi prima in topul dumneavoastra?(sa pretindem ca ar trebui sa selectati doar o melodie din nspe mii..care ar fi aceasta?)

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Because your kiss - hall & oates

| cristi202 a răspuns:

O melodie batrina ca mine☺, dar la fel de frumoasa ca atunci cand a aparut: Richard Marx: "Right here". De cand am auzit-o prima oara, acum vreo 30-40 de ani, e prima in top, si inca nu a aparut melodia care sa o detroneze.

| LPCTSTR a răspuns:

Am doua, dar nu pot renunta la niciuna:
Pixel Terror - Millennia
Swif7 - Don't Wanna Sleep

| SG1995 a răspuns:

Riles - Heartbreak
https://www.youtube.com/watch?v=k24plXiifMA
Am primit-o de la o tipă de care mi-a plăcut, și care mi-a dat friendzone, după ce mi-a dat friendzone mi-a dat melodia asta, care e al dracu de potrivită cu starea pe care o aveam atunci. Am trecut peste, dar melodia asta e deep.

| mentholinks a răspuns:

Desteapta-te romane.

| CostinAlamariu a răspuns:

Pai nu stiu, intotdeauna mi se schimba "melodia preferata" dar mai nou imi place foarte mult asta:

https://youtu.be/ZQoqM7l-vlQ

| gemeni6226 a răspuns:

Topul meu se schimba trimestrial functie de ce am in suflet.
Momentan Internullo:Sentimente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonard Cohen - In My Secret Life

| CostinAlamariu a răspuns (pentru anonim_4396):

Leonard Cohen e genial. Mie imi place Dance me to the end of love de la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar pot trece zile in care sa nu ascult voit muzica.
Chopin - Spring waltz
Tartini - Devil's trill sonata
Dmitri - Waltz no 2
Frank Sinatra - Get happy
Buddy Holly -Everyday
Ps : sunt mai darnica de felul meu, n-am putut sa ma rezum la una laughing

| CostinAlamariu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, Chopin, Shostakovici si Sinatra. Ai gusturi bune happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Tartini ce ti-a facut sau nu ti-a facut?laughing Multumesc. happy

| CostinAlamariu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe Tartini nu prea l-am ascultat laughing
Dar o sa ascult si de la el =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/uUKQIVjRuno

love it.

| Turbo223 a răspuns:

Eye of the storm (watt white) happy