| Villan_Ek_1994 a întrebat:

Salut va rog sa ma ajutati sa gasesc melodia indiana care canta la incputul acestui clip. Cine ma va ajuta pimeste funda. Va multumesc nticipant!
https://www.youtube.com/watch?v=OWiN9QFtnak

3 răspunsuri:
| xGoanga a răspuns:

Buna, daca iti plac meldiile indiene atunci, cauta doar Hindi sau Punjabi songs. Iti da o gramada de rezultate. Eu cred ca am mai auzit melodiia asta indiana dar nu mai stiu cum se numeste. Bafta la cautatwinking

| Villan_Ek_1994 explică (pentru xGoanga):

Salut,multumesc pentru ajutor insa eu ascult doar muzica Indiana si Punjabi si...pana acum nu am gasit aceasta melodie, insa oricum iti multumesc frumos.

| xGoanga a răspuns (pentru Villan_Ek_1994):

Cu placere Villan_Ek_1994 happy