| Alexandru_3604 a întrebat:

Va rog ziceti-mi si mie trupe de hip hop de albi de negrii, dar nu eminem si... ca astea numi plac. Daca ma intelegeti ce gen vreau sa va spu, imi place si arssura si snoop dog!

4 răspunsuri:
| Nane a răspuns:

2pac, 50cent, dmx, jay z, kanye west, lil wein ludacris, pharel williams, snoop dog happy

| lilstar a răspuns:

Ar trebui sa asculti melodiile lui Lil Wayne, crede-ma merita, dupa parerea mea e cel mai bun si anul 2011 e al lui, garantez astahappy
ar mai fi kanye west, Drake, N.E.R.D, snoop dogg, si toti de la YOUNG MONEYhappy

| PinguinuL a răspuns:

Nu iti place eminem? asculti degeaba rap daca nu asculti si eminem crede-ma aaa da P.S. : sugi ****