| anonim_4396 a întrebat:

Salut, voi ce spuneti se aud bine la Huawei mate 10 lite castile AKG? Stiu ca sunt de la Samsung s8 dar sunt universale. merita sa le iau? Sau ce casti tip in ear sa iau pana in 50-100 de ron? De la JBL? Skullcandy? Creative? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Heavenonearth a răspuns:

Ia casti Sony, Jbl....sunt calitative si suna bine la toate frecvente.Mai strange 100 in plus si ai sunet diafan decat celebrele casti akg si alte modele care sunt execrabile.La urma urmei e alegerea ta..deci nu vei regreta.

2 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Dacă sunt universale, ar cam trebui

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ny le am mai luat luat de la JBL si se aud decent.