| LukWhuzTalkin a întrebat:

Vreau doar sa aflu parerea voastra despre aceasta piesa https://www.youtube.com/watch?v=v-Dur3uXXCQ
Pe mine stiu ca m-a miscat, e ceva nu am mai ascultat in ultima vreme. Sunt curios daca ati mai ascultat o piesa asemanatoare, in care se simte cu adevarat emotie si pasiune.

1 răspuns:
| anonyymuusss a răspuns:

Daa❤️ Chiar îți da o forța și speranța, chiar credință ca ceva bun ti se va întâmpla și doar Dumnezeu îți este alături. Oamenii in schimb te vor dezamagi si te vor face sa suferi. Mi-a plăcut maxim începutul! Dacă tot trăim îndemâna ca Dumnezeu are un plan mai măreț pentru viața noastră și noi încă nu l putem vedea.