| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc de rap sa cant calumea.Ascult foarte mult rap batlle URI și am mai compus și eu câteva versuri, le-am mai cântat e ok. Vocea mi se pare 7/10 pentru rap.Ce fac ca sa fiu cunoscut? Nu am cum sa fac o piesa pentru ca nu am cu ce edita, microfon nimic. Daca îmi puteți recomanda ceva studio in Ploiești, cum decurge treaba etc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate dacă ai produce pentru cineva care face asta. Și dacă versurile sunt bune, te va testa vreodată cineva si daca ești bun, poți ajunge chiar la o colaborare cu artiștii căror piese le-ai făcut. Zic si eu. E normal sa începi de jos! Daca ești peste noapte așa popular, e clar ca banii te-au adus așa. Eu îți urez tot succesul din lume, sper sa te ascult intr-o zi! Îmi scrii tu atunciwinking

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru încurajare! Daca ma duc într-un studio îmi fac ei piesa adică edit și microfon? Cat costa?

1 răspuns: