| Hoqzy a întrebat:

Salut!
Vreau si eu niște versuri pentru o melodie trap. Dacă se poate sa fie despre viață si despre o persoana speciala care nu e ca ceilalți

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca sunt site-uri speciale pentru asta, unde pui banii jos si poti sa ceri ce vrei.

| StrongHeart a răspuns:

Salut!
Invata sa compui singur, nu sa plagiezi, daca tot vrei sa nu fii ca ceilalti.

| nastaseelenacristina a răspuns:

EU sunt un tip real, genul ala diferit si fara egal /cand toti din jurul meu vorbesc da n au habar/eu ma lupt mereu cu viata ca Steven Segal/ si n loc de ura am doar lacrimi /si ma lupt mereu cu patimi/etc...