| KefDeKef a întrebat:

Vreau si eu sa stiu, daca atunci cand iti cumperi o orga(din magazin) ai pe ea si stiluri de hore, sarbe, manele etc.
Daca nu ai instalat asa ceva, de unde le poti lua? Si cum le poti baga in orga?

Răspuns Câştigător
| Kanno a răspuns:

Cei drept... urasc manelele dar ma pricep la muzica ma rog lasand asta deoparte am impresia ca origile, cele digitale, melodiile DEMO, sunt facute din fisiere MIDI, deci nu stiu daca o sa gasesti tu vreo manea format MIDI, te asigur ca gasesti piese renumite straine ex:titanic, s-au eu stiu acum te descurci si tuhappy