| AndonAleksandru a întrebat:

Vreau si eu un nume "random" (de scenă) de rapper, sa zic așa, dar sa fie nefolosit! Aștept răspunsuri.

3 răspunsuri:
| Cineva797406016386 a răspuns:

Nu începe cu Lil că e nume de că cat, dar poți să pui numele tău real sau o prescurtare de la el

| Aneliese12 a răspuns:

Pornește de la numele tău și adauga "lil" in fata sau numele tău și "the kid", inspira-te de oriunde

| elvadeckow a răspuns:

Evitați să folosiți expresia care începe numele „Lil", dar nu ezitați să folosiți numele dvs. real sau prescurtat. https://thebackrooms2.com